Wakacje! Odpoczywajcie, bo od września zaczynamy :)

Propozycje nauczycieli część 31

Kliknij w obrazek, aby obejrzeć film

„Prezentujemy film z dotychczas przesłanych prac w konkursie dla uczniów nauczania indywidualnego na książkę dotykową o zwierzętach. Udział wzięli: Daria Biel, Bartek Belt, Paulina Chełkowska, Hubert Drapiński, Paweł Majewski, Zuzanna Szmyd oraz Claudia Wesołowska. Serdecznie dziękujemy za wszystkie przesłane filmy i zdjęcia uczniom oraz ich rodzicom, którzy podczas zdalnego nauczania tworzą takie piękne prace. Jeśli tylko prześlecie swoje książki  dotykowe, dołączymy je do filmu.”

Kliknij w obrazek, aby zobaczyć zadanie

Wczoraj obchodziliśmy setną rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II. Uczciliśmy ją prezentując prace plastyczne naszych uczniów. Dla wszystkich z Was, których to zachęciło do pracy przedstawiam propozycję pani Marleny Lewdowskiej.

Kliknij w obrazek, aby zobaczyć dokument

Pani Beata Kujawa-Tobolska proponuje materiał z dziedziny profilaktyki uzależnień.

Ścieżka powrotu