1918-2018

STO LAT ODZYSKANEJ NIEPODLEGŁOŚCI

Owocowe babeczki na kółku Smaczek i kole Smak (dla absolwentów)

W czerwcu odbyło się kolejne spotkanie miłośników kółka kulinarnego „Smaczek” oraz koła „Smak” dla naszych niezapomnianych absolwentów. Na powitanie naszych uczniów, absolwentów, rodziców i towarzyszących nauczycieli został przygotowany mleczny koktajl truskawkowy. Po zadowolonych minach było widać, że wszystkim bardzo smakował. Tym razem nasi goście zajęli się przygotowywaniem pysznych deserów. Owocowe babeczki przystrojone kremem budyniowym, kolorową galaretką oraz sezonowymi owocami wyglądały bardzo apetycznie, można nawet powiedzieć „bajecznie”. Po wykonaniu zadania nadszedł czas na degustację oraz rozmowy i wspomnienia w miłym towarzystwie.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorki: A. Siuda, H. Denisiuk, R. Jabłońska, M. Szymborska, K. Krajnik, A. Dąbrowska