Klasa 3bp składa się z 7 uczniów: 4 dziewcząt i 3 chłopców. Patrycja , Patryk oraz Jakub są uczniami klasy kolejny rok.  W tym roku szkolnym dołączyli do nas nowi – „starzy” uczniowie: Sebastian i absolwentka naszej Szkoły Podstawowej Oliwia. Kamila i Jagoda są uczennicami naszej szkoły  pierwszy rok. Wszyscy bardzo opiekujemy się nowym koleżankami pomagając im poznać nasze pracownie, klasy lekcyjne oraz wszelkie pomieszczenia, z których korzystają uczniowie podczas zajęć. Jaką jesteśmy klasą? Bardzo opiekuńczą dla siebie, solidną i po prostu fajną. Bardzo aktywną - chętnie uczestniczymy w życiu Ośrodka biorąc udział w wielu przedstawieniach, występach i rozgrywkach sportowych. Już piąty rok tworzymy swoją wspólną historię i będziemy Was na bieżąco informować w fotorelacjach i opisach co się u nas wydarzyło.

Wychowawca klasy mgr Marzenna Duczmal

Przygotowania do Wigilii 2021