Klasa 2bp

Nasza klasa to siódemka uśmiechniętych uczniów: Weronika, Martyna, Oliwia, Klaudia, Krystian, Hubert, a także drugi Krystian, który dołączył do nas w tym roku szkolnym. Każdy z nich jest inny, świetnie się uzupełniają, pomagają sobie i tworzą grany zespół. Weronika to dziewczyna pełna energii, bardzo troskliwa i każdego dnia sprawia, że na zajęciach jest ciekawie. Jej temperament można dostrzec na lekcjach jak i przerwach. Martynka to nasz klasowy śmieszek i przytulas, wpaniale opiekuje się nowym kolegą w naszej klasie. Oliwia to dziewczyna, której bez przerwy śmieją się oczy, bije on niej ciepło i pogoda ducha.  Klaudia zawsze uśmiechnięta, życzliwa, kulturalna i rozsądna uczennica. Krystian M jest pogodnym, spokojnym i kulturalnym chłopcem, który nie sprawia żadnych kłopotów.  Hubert jest naszym klasowym pracusiem, najchętniej lubi prace w ogrodzie szkolnym. Uwielbia piłkę nożną i jest kolekcjonerem tego typu gadżetów. Natomiast Krystian B ma swoje ścieżki i bywa uparty, ale bardzo lubi obserwować podczas swoje koleżanki z klasy.  Klasa 2 bp to wyjątkowa  grupa młodzieży. Każdy dzień w szkole jest jak w kalejdoskopie, a praca z nią to prawdziwe wyzwanie.