Klasa 2bp

Nasza klasa to szóstka uśmiechniętych uczniów: Weronika, Martyna, Klaudia, Krystian, Hubert oraz  Bartek. Każdy z nich jest inny, świetnie się uzupełniają, pomagają sobie i tworzą grany zespół. Weronika to dziewczyna pełna energii, bardzo troskliwa i każdego dnia sprawia, że na zajęciach jest ciekawie. Jej temperament można dostrzec na lekcjach jak i przerwach. Martynka to nasz klasowy śmieszek i przytulas. Klaudia zawsze uśmiechnięta, życzliwa, kulturalna i rozsądna uczennica. Krystian jest pogodnym, spokojnym, kulturalnym chłopcem, który nie sprawia żadnych kłopotów oraz bije on niego ciepło i pogoda ducha. Hubert jest naszym klasowym pracusiem, najchętniej lubi prace w ogrodzie szkolnym. Uwielbia piłkę nożną i jest kolekcjonerem tego typu gadżetów. Natomiast Bartek to chłopak, któremu  bez przerwy śmieją się oczy, gdy jest w szkole nie ma nudy. Jest pracowity oraz pomocny nauczycielom i uczniom.   Klasa 2 bp to wyjątkowa  grupa młodzieży. Każdy dzień w szkole jest jak w kalejdoskopie, a praca z nią to prawdziwe wyzwanie.