Klasa 2bp

Klasa 2bp składa się z 8 uczniów: 6 dziewcząt i 2 chłopców. Patrycja, Oliwia, Kamila i Jagoda oraz Patryk są uczniami klasy kolejny rok. W tym roku szkolnym dołączyli do nas nowi – „starzy” uczniowie: Nikola i Kamil absolwenci naszej Szkoły Podstawowej. Malwina jest uczennicą naszej szkoły pierwszy rok. Wszyscy bardzo opiekujemy się nową koleżanką pomagając jej poznać nasze pracownie, klasy lekcyjne oraz wszelkie pomieszczenia, z których korzystają uczniowie podczas zajęć. Jaką jesteśmy klasą? Bardzo opiekuńczą dla siebie, solidną i po prostu fajną. Bardzo aktywną - chętnie uczestniczymy w życiu Ośrodka biorąc udział w wielu przedstawieniach, występach i rozgrywkach sportowych. Już szósty rok tworzymy swoją wspólną historię i będziemy Was na bieżąco informować w fotorelacjach i opisach co się u nas wydarzyło.

Wychowawca klasy mgr Marzenna Duczmal

Uroczystość pasowania na ucznia Szkoły Przysposabiającej do Pracy