Klasa 2ap

W roku szkolnym 2020/2021 klasa liczy 7 uczniów: Izabela, Bartosz, Krystian,  Krzysztof,  Patryk,  Sebastian  i  Dawid.

Iza lubi śpiewać i często występuje na scenie. Bierze udział w treningach i zdobywa medale na zawodach sportowych w pływaniu, tenisie stołowym i piłce nożnej. Jest opiekuńcza i pomocna, świetnie sprawdza się na wycieczkach klasowych.

Bartek, Krystian i Krzysztof  są kolegami jeszcze z gimnazjum.  Bardzo lubią zajęcia plastyczne, muzyczne i świetnie radzą sobie na zajęciach tanecznych. Chętnie występują w imprezach szkolnych. Wszyscy odnoszą duże sukcesy w pływaniu, zdobywając medale nawet na zawodach ogólnopolskich. Krzysztof dodatkowo trenuje tenis stołowy.

Sebastian jest pracowitym i uczynnym uczniem. Chętnie pomaga innym. Interesuje się motoryzacją, lubi zajęcia sportowe, słuchanie muzyki oraz najlepiej liczy w klasie. W tym roku szkolnym jest Przewodniczącym klasy.

Patryk jest mądrym, spokojnym i sympatycznym uczniem. Codziennie dojeżdża z Solca Kujawskiego. Chętnie słucha  muzyki oraz bierze udział w treningach i zawodach w bocce.

Nowym kolegą w Ośrodku, który w tym roku szkolnym rozpoczął naukę w naszej klasie jest Dawid. Od razu został zaakceptowany przez kolegów, u których ma wsparcie i pomoc. Bardzo lubi zajęcia sportowe i rzucanie do kosza.

Tworzymy zgrany i lubiany przez innych zespół. Mamy zdecydowanie więcej zalet niż wad. „Bo  II A  samych fajnych uczniów ma !”

Krzysztof  Nowaczyk