Klasa I c - ROK SZKOLNY 2023/2024

Informacja o klasie 1c:

Wychowawczynią jest pani Olga Radziejewska.

Do klasy 1c uczęszcza 3 fantastycznych chłopców. Wszyscy mają po 9 lat.

Gabryś lubi zabawy przy muzyce. Interesuje się zwierzętami i odgłosami jakie one wydają. Lubi bawić się instrumentami i tańczyć przy ich akompaniamencie.

Wojtek uwielbia oglądać albumy z samochodami. Jest pogodny, chętnie uczestniczy w zajęciach ruchowych i sportowych. Z zaangażowaniem wykonuje prace przy stoliku.

Franek bardzo lubi zabawy dinozaurami. Interesuje się literkami i cyframi. Na swoim tablecie układa wiele słów. Franio stworzył nawet swój język migowy, którym porozumiewa się za swoimi najbliższymi.

Chłopcy chętnie korzystają z placu zabaw znajdującego się na terenie ośrodka.

Nasza klasa to świetna drużyna- działamy razem i zawsze gramy do wspólnej bramki

Wychowawcą klasy jestem ja - Olga Radziejewska, a podczas codziennych zabaw i lekcji towarzyszy nam cudowna Pani Beatka.

Wyjście do Muzeum Kanału Bydgoskiego

Jesienne spacery