Informacje o zajęciach kółka fotograficznego

Z uwagi na pandemię koronawirusa zajęcia kółka fotograficznego są zawieszone, ale planujemy zorganizować dwa konkursy fotograficzne.

Pan Jacek Kochański pomaga Karolinie przygotować zdjęcia na konkurs "Kwiaty".

Podczas sesji fotograficznej przygotowującej do konkursu "Wyspa Młyńska na szlaku wody, przemysłu i rzemiosła"

Opiekunami są panowie Jacek Kochański i Tadeusz Rybski.

 

Konkursy, w których braliśmy udział

"Wiosenny spacer po Bydgoszczy"

Trzech uczniów z naszej szkoły zdobyło laury w konkursie fotograficznym "Wiosenny spacer po Bydgoszczy" zorganizpwanym przez Szkołę Podstawową nr 63. Są to Jakub Krakowski klasa 4a Stanisław Brzyski klasa 4a i Damian Szymański klasa 5a.

"Wyspa Młyńska na szlaku wody, przemysłu i rzemiosła"

W dniu 17 maja poznaliśmy wyniki międzyszkolnego konkursu fotograficznego "Wyspa Młyńska na szlaku wody, przemysłu i rzemiosła", który zorganizowała Branżowa Szkoła I stopnia nr 6. Miło nam donieść, że konkurs ten wygrała Agnieszka Grocholska. Rafał Gwizdała i Michał Bagniewski zostali wyróżnieni za udział.

 "Świat z perspektywy zwierząt"

Z nieskrywaną satysfakcją informujemy, że dwoch naszych wychowanków Mateusz Kaczmarek i Michał Matczyński zdobyli wyrożnienia w Miejskim Konkursie Fotograficznym "Świat z Perspektywy zwierząt" organizowanym przez Szkolę Podstawową nr 9, Gimnazjum nr 2 i XV Liceum Ogolnoksztalcące. Na konkurs wpłyneło ponad 150 fotografii.

"Wiosenne kwiaty"

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie: Rafał Gwizdała, Natalia Koslowska, Magdalena Ogorzeja i Karolina Bukowska zostali nagrodzeni w IV Wojewódzkim Konkursie Fotografii Makro "Wiosenne kwiaty".

 "Moje pejzaże - piękno ziemi kujawsko-pomorskiej"

13 listopada 2014 był szczęśliwym dniem dla dwóch naszych uczennic: Wioletty Hausz i Kamili Ziółkowskiej, które zostały laureatkami konkursu fotograficznego "Moje pejzaże - piękno ziemii kujawsko-pomorskiej", który zorganizował Departament Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Wioletta zdobyła I miejsce, a Kamila znzlazła się w gronie wyróżnionych. Uczennice regularnie uczestniczą w zajęciach kółka fotograficznego. Nagrody odbieraliśmy w Toruniu, więc skorzystaliśmy z okazji i zwiedziliśmy w ekspresowym tempie Stare Miasto.

Warto dodać, że w konkursie brały udział także Monika Kaczmarek, Karolina Kanabaja i Katarzyna Pieczyńska.

 "Kanał Bydgoski w obiektywie pór roku" - konkurs fotograficzny

Na niebiesko dla autyzmu

W konkursie, "Na niebiesko dla autyzmu", wzięło udział  czworo członków kółka fotograficznego Wioletta Hausz, Katarzyna Pieczyńska, Natalia Koslowska i Damian Kamiński. Wszyscy otrzymali wyróżnienia.

Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Drzewa jak ludzie"

Gratulujemy Patrykowi Pasterskiemu i Katarzynie Pieczyńskiej. Konkurs organizowany przez ZS nr 30 w Bydgoszczy - oto zdjęcia zgłoszone do konkursu.