Drodzy Internauci, Szanowni Absolwenci!

 W związku z obowiązującymi obostrzeniami spowodowanymi pandemią covid wrześniowe spotkanie „Klubu Absolwenta” i „Klubu Rodzica Absolwenta” postanowiliśmy przeprowadzić drogą komputerowo-telefoniczną.

W wyniku tych rozmów ustaliliśmy plan działania na I semestr roku szklonego 2020/2021.

 

20   LISTOPAD          godz.14          Spotkanie „ Procedury związane z pandemią covid ”

4     GRUDZIEŃ         godz.14          „ Warsztaty świąteczne ” Muzeum Okręgowe

L. Wyczółkowskiego (zbiórka 13 godz.) STYCZEŃ - Bal karnawałowy

12    LUTY              godz.14              Spotkanie Walentynkowe

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do uczestnictwa w działaniach klubu.
                                                                                                              DO ZOBACZENIA

 

Początki

Od 2003 roku przy naszym ośrodku działa Klub Absolwenta. Prace koła pomagają absolwentom zagospodarować swój czas wolny, poszerzyć wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu zajęć: kulinarnych, rękodzielniczych, organizowania imprez okolicznościowych. Członkowie klubu mają okazję podtrzymywania więzi towarzysko-koleżeńskich.

 

Urodziny Moniki Kaczmarek i Kuby Stefaniaka były okazją do spotkania absolwentów w Domu Pomocy Społecznej w Koronowie. Miło było powspominać chwile wspólnie spędzone w szkole. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wyglądają codzienne zajęcia W DPS-ie i jakie prace wykonują na nich nasi absolwenci. Zostaliśmy zaproszeni do obejrzenia pokojów w których mieszkają. Próbowaliśmy zaprzyjaźnić się z kotkiem, który jest ulubieńcem wszystkich pensjonariuszy. Żal było się rozstawać.  Jesteśmy umówieni na rewizytę w naszym Ośrodku. Już teraz cieszymy się na to kolejne spotkanie.