Grupa 7

GRUPA 7 - ROK SZKOLNY 2020/2021

Wychowankowie to

Albert    
Jestem chłopcem zdolnym. Lubię grać na koputerze oraz wyszukiwać potrzebne informacje na zajęcia. Chętnie występuję w organizowanych szkolnych występach. Pobyt w internacie jest fajny i lubię w nim przebywać.

 

Jakub    
Jestem chłopcem samodzielnym i bardzo dociekliwym. Moją pasją są telefony. W internacie mam wielu przyjaciół z którymi lubię rozmawiać. Moja dziewczyna ma na imię Kasia.

 

Alek    
Jestem miłym i uśmiechniętym chłopakiem. Lubię przebywać wśród moich kolegów i koleżanek w internacie, gdzie wspólnie słuchamy muzyki, śpiewamy a nawet tańczymy.

 

Oskar    

Jestem chłopcem wesołym, żywiołowym. Chętnie uczestniczę we wszystkich imprezach organizowanych przez wychowawców internatu. Dodam, że mimo wszystko zajęcia sportowe uwielbiam najbardziej.

 

Wiktor    
Jestem nowym wychowankiem internatu. Bardzo lubię spacery z moją grupą i innymi kolegami. Najchętniej jednak uczestniczę w zajęciach komputerowych oraz muzycznych.

 

Wychowawcy tej grupy to p. Kinga Siernicka i p. Dariusz Wiśniewski.

Chłopcy nasi bardzo lubią słuchać muzyki oraz tańczyć ale oprócz przyjemności i ulubionych rzeczy wykonywanych podczas zajęć wychowawczych czynności porządkowe i higieniczne nie są dla nich straszne.