GRUPA IV - ROK SZKOLNY 2022/2023

"Szczególnie dom, w którym są dzieci i młodzież powinien być pełen radości i wesołości. Wspomnienia z tego domu powinny być najmilszymi wspomnieniami życia".Matka Elżbieta Róża Czacka
Grupa IV liczy siedmiu chłopców Kamilek M., Kamil M., Nikodem N., Grzegorz R., Dawid Sz., Michajło K. i Daniel B.
​Chłopcy są pogodni, otwarci, ciekawi i aktywni zarówno podczas zabaw ruchowych na świeżym powietrzu, jak i zajęć organizowanych w internacie. Chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie, starają się być samodzielni i koleżeńscy. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt wśród rówieśników jest dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.
Wychowawcami są: Bernadeta Białecka & Aleksandra Włodarczyk & Michał Chojnicki