Wakacje! Odpoczywajcie, bo od września zaczynamy :)

Grupa IV

Spis podstron:

GRUPA    IV    ROK   SZKOLNY 2019/2020

Prezenty od firmy EGIS

11.12.2019r. w grupie IV odbyło się spotkanie świąteczne z przedstawicielami firmy EGIS

Zajęcia świetlicowe

Jesień i zima to czas, kiedy wychowawcy organizują nam dużo różnego rodzaju zajęć świetlicowych. Nasze ulubione to zajęcia plastyczne oraz kulinarne. To co przygotujemy w naszej internackiej kuchni możemy później zjeść :).

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Korzystając z ładnej pogody nowy rok szkolny postanowiliśmy zacząć na sportowo. Wszak na terenie naszego Ośrodka mamy nową siłownię! Na jazdę na rowerze czy hulajnodze nie trzeba nas długo namawiać :).

Grupa IV w pełnym składzie.

Po wakacjach zameldowaliśmy się w internacie w komplecie: Adrian, Kamil, Tomek, Oskar i Daniel. Dołączyli do nas Michał, Oliwier i Patryk.

GRUPA IV      ROK SZKOLNY 2018/2019

Ach, co to był za bal...
Karnawał to miła,szalona,pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja... Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 26 lutego 2019 roku. Tego dnia w Internecie pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, klownów, piratów, pająków, różnego rodzaju zwierzątka itp. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Wszyscy bardzo chętnie brali udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów i wspólnych tańcach. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i wychowawcom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

Organizatorzy: Ewa Ł., Bernadeta B., Agnieszka T. i Aleksandra W.

Choinka już jest!

Zawód ogrodnika nie jest nam obcy

Kto Ty jesteś? Polak mały.

IDĄ ŚWIĘTA

MIKOŁAJKI Z FIRMĄ EGIS POLSKA REGION GDAŃSK

6.12.2018r.  już po raz kolejny odwiedziły nas "panie Mikołajki" z firmy Egis Polska Region Gdańsk. Było dużo radości, wspólnej zabawy i prezentów.

Ścieżka powrotu