Strona główna Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Klasa 3 b przysposabiająca do pracy PDF Drukuj Email
Klasa 3 b przysposabiająca do pracy
Rok szkolny 2012/2013

W nowym roku szkolnym zmienił się skład naszej klasy. Nadal stanowimy męski zespół w składzie: Krystian, Krzysztof, Adam, Marcin, Kamil i w tym roku również Wojtek. Jak na mężczyzn przystało  interesujemy się sportem i …. dziewczynami. Trochę nam przykro, że w naszej klasie nie ma dziewczyn, ale nawiązujemy nowe znajomości z koleżankami z innych klas. W nowym roku szkolnym będziemy zdobywać i utrwalać  wiedzę na temat właściwego funkcjonowania w otaczającej rzeczywistości i przygotowywać  się do dorosłego życia, ponieważ dla niektórych z nas będzie to już ostatni rok w szkole. Swoje umiejętności praktyczne w ramach przysposobienia do pracy będziemy kształcić  w następujących dziedzinach: prace biurowe i introligatorskie, prace w drewnie, wytwarzanie przedmiotów dekoracyjnych, gospodarstwo domowe, szycie. Poza tym na miarę naszych sił i możliwości będziemy  uczestniczyć w różnych uroczystościach szkolnych, konkursach, imprezach sportowych, godnie reprezentować naszą szkołę.

Serwis redaguje Zespół ds. Promocji SOSW nr 3 w Bydgoszczy.